تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٩/١۵ |
بـرگزار کننـده:  سازمان حمل و نقل و ترافیک
موضوع آگهی:  فنی و عمران
 
 
آگهی فراخوان -ساخت پل عابر پیاده

 

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان در نظر دارد،  جهت طراحی و احداث ۵ عدد پل عابر پیاده به صورت تهاتری در قبال استفاده از فضای تبلیغاتی پل های مذکور، اقدام نماید. لذا از کلیه متقاضیان حقوقی واجد الشرایط ذیل و علاقمند به سرمایه گذاری دعوت بعمل می آید، اعلام آمادگی خود را بصورت مکتوب به سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان  به آدرس بلوار رسالت، روبروی کلانتری ١۵ ، ساختمان معاونت ترافیک ،  طبقه دوم ارائه دهند .

شرایط:

١)      با توجه به اینکه ارزیابی توان اجرایی کار در اولین مرحله از اعلام آمادگی انجام خواهد شد،  لذا کلیه سرمایه گذارانی که مایل به شرکت در مناقصه مذکور می باشند می بایست کلیه اسناد و مدارک خود به همراه شرکت های ذی صلاح جهت طراحی و اجرا، را همراه با اعلام آمادگی جهت ارزیابی توان فنی و اجرایی به سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان ارسال نمایند.

٢)      پیشنهاد دهنده موظف است کلیه مستندهای لازم از جمله نقشه، سازه  و نمای پل ، نوع پله  و ... را با جزییات مربوطه ارائه دهد.

٣)      کلیه مسئولیت های  قانونی در خصوص طراحی و ساخت پل به عهده پیشنهاد دهنده می باشد.

۴)      جانمایی و آدرس پل های عابر پیاده  به همراه جزییات در فایل اطلاعات تکمیلی موجود می باشد.

۵)      جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و مورد نیاز، به آدرس همدان، بلوار رسالت، روبروی کلانتری ١۵ ، ساختمان معاونت ترافیک ،  طبقه دوم مراجعه گردد و یا با شماره ٩-٣٨٢١۵٣١٧ تماس حاصل نمایید.متن آگهی و فایل اطلاعات تکمیلی در سایت www.hamedan.ir هم قابل مشاهده می باشد.

۶)       مهلت قبول پیشنهادات : ١٠ روز کاری بعداز انتشار آگهی

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان

 
     
  تاریخ انتشـار آگهـی :   ١٣٩٧/٠٩/١۵  
  مهلت ارائه پیشنهاد :   ١٣٩٧/٠٩/٢٧  
     
 
 
    پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات شهرداری همدان     شهر الکترونیک همدان